ورود کاربران

در آينده نزديك تحقق مي يابد:
11 كدرشته ، بيش از 2000 دانشجو در 13 هزار متر مربع فضاي آموزشي در موسسه آموزش عالي جهاد دانشگاهي كرمانشاه

11 كدرشته ، بيش از 2000 دانشجو در 13 هزار متر مربع فضاي آموزشي در موسسه آموزش عالي جهاد دانشگاهي كرمانشاه

تاریخ : دوشنبه 23 شهريور 1388
ساعت: 54 : 11   بازدید کنندگان : 608 بازدید
  نسخه چاپی

معاون مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد کرمانشاه از اضافه شدن دو رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی الکترونیک و کارشناسی پیوسته آموزش زبان انگلیسی به رشته های این مؤسسه در سال تحصیلی آتی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کرمانشاه، محمد حامد شام بیاتی با بیان مطلب فوق تصریح کرد: با اضافه شدن این دو رشته تعداد رشته های مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی به 11 کد رشته رسید که تعداد دانشجویان این مرکز آموزشی را به بیش از 2000 نفر خواهد رساند.     

                          وی با اشاره به فعالیت گروه‌های کامپیوتر، عمران،  معماری، زبان انگلیسی و الکترونیک در این مؤسسه، توجه به نیازهای جامعه در اخذ رشته های فنی را از اولویت های موجود دانست و خاطر نشان ساخت: مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه در چهار سال فعالیت آموزشی خود توانسته سهم به سزایی در تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جامعه داشته است.        

  وی از ارتقاء جایگاه مؤسسه به دانشگاه بعنوان  مهمترین هدف موجود یاد کرد و افزود: کانون ها، انجمن ها و تیم های دانشجویی در مسابقات مختلف بصورت منظم فعالیت دارند، بطوریکه در سال گذشته از این مؤسسه هفت طرح دانشجویی در جشنواره ی خوارزمی پذیرش شد و تیم سازه های ماکارونی مقام سوم دانشجویی کشوری را کسب کرد.                                                                                                            

وی یکی دیگر از ویژگی های بارز مؤسسه نسبت به دیگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را حضور در مجموعه و زنجیره ای از چرخه ی آموزش، تحقیقات و صنعت عنوان وتصریح کرد: حضور مؤسسه در کنار مراکز رشد و پارک علم و فناوری باعث آشنایی دانشجویان این مؤسسه با مراکز علمی و تحقیقاتی شده و به طوری که با ایجاد انگیزه جهت ارائه ایده های علمی و حمایت های مراکز فوق به سمت صنعتی کردن ایده های خود گام خواهند برداشت .  
                                                                                                          
معاون طرح و برنامه معاون مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی در خصوص فعالیت و برنامه های فرهنگی این مرکز آموزشی با اشاره به ماهیت فرهنگی جهاد دانشگاهی، گفت: تشکیل جلسات هم اندیشی، برگزاری سلسله نشست های دانشجویی، دعوت از بزرگان حوزه های مختلف فکری، اعطای وام های کمک هزینه ی تحصیلی، ایجاد تسهیلات رفاهی دانشجویی و .... از مهمترین برنامه ها در این زمینه بوده است.

  شام بیاتی در خاتمه خاطر نشان کرد: در این مجموعه آموزشی با تاکید بر کیفیت آموزشی سعی شده با استفاده از اساتید مجرب به این موضوع توجه کافی صورت گیرد و هم اکنون قریب به صد نفر بعنوان عضو هیئت علمی تمام وقت، پاره وقت و حق التدریس با این مجموعه در حال همکاری هستند.

  شایان ذکر است تا کنون بیش از 500 نفر در رشته های مختلف از معاون مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی فارغ التحصیل شده اند.

 شام بیاتی با اشاره به افتتاح ساختمان هوشمند آموزش مؤسسه در آینده ای نزدیک افزود: این ساختمان به لحاظ لزوم توجه به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت، با استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا طراحی شده که در نوع خود در کشور کم نظیر می باشد.

وی گفت: با بهره برداری از این ساختمان فضای آموزشی معاون مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی به 13 هزار متر مربع افزایش خواهد یافت.

 شامبیاتی مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه را از مؤسسات موفق غیر انتفاعی کشور دانست و با اشاره به فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در حال انجام در این مجموعه گفت: علی رغم این که اینگونه مؤسسات دارای ردیف بودجه نبوده و بصورت خودگردان اداره می شوند، فعالیتهای پژوهشی و فرهنگی شاخصی در این مرکز در حال انجام است.                                                                                    

 


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)