ورود به صفحه مخصوص واحدها :                      English
امروز دوشنبه 10 شهريور 1393 - 43 : 15

طرح‌ تأسیس سازمان بين‌المللي همكاري‌هاي ايران (ایریکا) از سوي معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي ارائه گرديد*****کارگاه آموزشی مطالعات سیستماتیک و روش های استفاده از آن برگزار مي گردد*****مدیر مرکز IT جهاددانشگاهی خراسان رضوی از راه اندازی سامانه آموزش مجازی این نهاد خبر داد*****آزمون استخدامی دفاتر پیشخوان خدمات دولتی در بجنورد برگزار شد*****نشست مشترک مسئولین جهاددانشگاهی واحد صنعتي اصفهان با مدیران شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد


جست و جو

ورود کاربران


       اخبار آموزشی


برگزاری دوره تخصصی کوتاه مدت دستیار کنار دندانپزشک در جهاددانشگاهی اصفهان

واحد اصفهان- برگزاری دوره تخصصی کوتاه مدت دستیار کنار دندانپزشک در جهاددانشگاهی اصفهان
تاریخ : دوشنبه 13 مهر 1388
ساعت: 50 : 7   بازدید کنندگان : 1189 بازدید
  نسخه چاپی

دوره آموزشی دستیار کنار دندانپزشک به منظور تربیت و آموزش تخصصی دستیاران کنار دندان پزشک با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، در مان و آموزش پزشکی طراحی شده است و شامل سه بخش تئوری ، پری کلینیک و کلینیک می باشد.
 به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي واحد اصفهان؛ اين دوره‌ي آموزشي با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، در مان و آموزش پزشکی طراحی شده و شامل سه بخش تئوری، پری کلینیک و کلینیک می‌باشد.
 کار آموزان پس از طی دوره های تئوری و پری کلینیک و کسب مهارتهای پایه، جهت تجربه بیشتر وارد کلینیک خواهند شد كه بخش کلینیک برای دستیاران دارای حداقل 6 ماه سابقه کار ، و شاغلینی که جهت باز آموزی و ارتقا در دوره شرکت می کنند اجباری نمی باشد.
 بر اساس اين گزارش در پایان دوره از فراگیران امتحان تئوری و عملی صورت خواهد گرفت و در صورت کسب نمره حد نصاب گواهینامه جهاد دانشگاهی اعطا می گردد.
 کسب حد نصاب در آزمون ورودی، داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و سلامت جسمی و روانی از جمله شرايط پذيرش در اين دوره مي باشد. آشنایی با وظایف دستیار، آناتومی دهان و دندان، روش های کنترل عفونت و استرلیزاسیون،آشنایی باتجهیزات دندان پزشکی دروس نظري دوره هاي فوق را تشكيل مي‌دهد. 
آشنایی با دهان و دندان، آشنایی با اصول استرلیزاسیون، شناخت لوازم و یونیت دندانپزشکی، آشنایی با روش‌های رادیوگرافی و ظهور و ثبوت فیلم، آموزش بهداشت دهان و دندان و آشنایی با لوازم و تجهیزات درمان‌های دندانپزشکی از جمله دروس كارگاهي دوره مذكور به شمار مي روند. 

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)

   

  • Design & Powered by: Aras